Bugun...10. ŞİİR BULUŞMASI BAŞLIYOR

Tarih: 22-05-2022 15:56:52 + -


Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması, yerli ve yabancı 23 şairin katılımıyla 27-29 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Buluşma kapsamında yapılacak etkinlikler, yine dopdolu geçecek.


10. ŞİİR BULUŞMASI BAŞLIYOR

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması’nın 10.’su, bugüne kadar olduğu gibi bu yıl da hem Türkiye’nin çeşitli illerinden hem de dünyanın farklı noktalarından gelen yabancı şairleri bir araya getiriyor.

10. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması, Özdilek Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek çeşitli oturumlar ve etkinlikler ile bu yıl da dopdolu olacak. Buluşma, 27 Mayıs Cuma günü saat 17.30’da etkinliğin onur konuğu olan Lâle Müldür’ün imza töreni ile başlayacak. Ardından açılış töreni gerçekleştirilecek ve Mahmut Çınar konseri katılımcılar ile buluşacak.

28-29 Mayıs günleri de şiir atölyeleri, şiir okumaları ve sergi etkinlikleri ile geçecek. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de tüm Eskişehirlileri, 10. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması etkinliğine davet etti.


Etiketler :

DİĞER KÜLTÜR-SANAT Haberleri

YUKARI