Bugun...BARIŞ TERKOĞLU KENT & KÜLTÜR SÖYLEŞİLERİ'NİN KONUĞU OLDU

Tarih: 26-04-2022 18:36:24 + -


Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği Kent Kültür Söyleşileri, zoom platformu üzerinden online olarak devam ediyor. Etkinliğin bu ayki konuğu gazeteci Barış Terkoğlu oldu.


BARIŞ TERKOĞLU KENT & KÜLTÜR SÖYLEŞİLERİ'NİN KONUĞU OLDU

Tepebaşı Belediyesi’nin beğeniyle takip edilen ve şehrin kültür geleneği haline gelen Kent Kültür Söyleşileri, sevilen isimleri Eskişehirlilerle bir araya getirmeyi sürdürüyor.

Koronavirüs dolayısıyla online olarak devam eden söyleşinin bu ayki konuğu gazeteci Barış Terkoğlu oldu. Koordinatörlüğünü Haydar Ergülen’in yaptığı “28 Şubat Davası’nın Bir Başka Öyküsü” adlı söyleşide; 28 Şubat süreci üzerine sohbet gerçekleştirildi. 28 Şubat sürecindeki irtica konularının, ülkenin siyasi yapısının ve yaşanan gelişmelerin ele alındığı söyleşide, Barış Terkoğlu’nun hazırlayanları arasında bulunduğu ve kendisinin sosyal sorumluluk projesi olarak gördüğü “Size Yalan Söylediler” kitabından da bahsedildi.

Söyleşi, Haydar Ergülen ve Barış Terkoğlu’nun Kent Kültür Söyleşilerinin düzenlenmesinden ötürü Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etmeleri ile sona erdi.


Etiketler :

DİĞER KÜLTÜR-SANAT Haberleri

YUKARI