Bugun...BAŞKAN ATAÇ'TAN ÖZVERİLİ PERSONELE TEBRİK

Tarih: 09-09-2021 17:38:28 + -


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde yaşanan sel felaketi sonrasında yaraların sarılması için gerçekleştirilen çalışmalarda özveriyle görev alan personelleri makamında ağırladı.


BAŞKAN ATAÇ'TAN ÖZVERİLİ PERSONELE TEBRİK

Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde yaşanan sel felaketi sonrasında bölgeye destek amacıyla gönderilen Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personelleri Cihan Bayraktar ve Akın Arslan, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Bayraktar ve Arslan, Bozkurt ilçesinde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında Ataç’a bilgi verdi.

Değerlendirmelerde bulunan Başkan Ataç da, 23 gün boyunca canla başla çalışmalarda yer alan personelleri tebrik etti. Ataç, “Ülkemizde yaşanan her felaket, bizleri derinden üzse de üzerimize düşen görevi yapmaktan geri durmuyoruz. Sel felaketi sonrasında Bozkurt ilçesine gönderdiğimiz arkadaşlarımız da, canla başla ihtiyaçlar doğrultusunda görev alarak yaraların sarılmasına katkı sundular. Ben kendilerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu örnek dayanışmalarımız Türkiye’nin neresi olursa olsun devam edecek. Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum” dedi.

Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.


Etiketler :

DİĞER ESKİŞEHİR Haberleri

YUKARI