Bugun...CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI TEPEBAŞI'NDA

Tarih: 28-07-2021 15:59:07 + -


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, CHP Genel Başkan Yardımcıları Gülizar Biçer Karaca ve Yüksel Taşkın ile Milletvekilleri Yıldırım Kaya, Turan Aydoğan ve Cihangir İslam ile bir araya geldi.


CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI TEPEBAŞI'NDA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, CHP tarafından düzenlenen “KHK Mağdurları ile Buluşuyoruz” etkinliği için Eskişehir’de bulunan CHP’li heyeti ağırladı.

Başkan Ataç’ın makamında gerçekleşen ziyarette CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Gülizar Biçer Karaca, CHP Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yüksel Taşkın, CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ve CHP İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel, İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Eren Ekmen, Saadet Partisi Eskişehir İl Başkanı Fesih Bingöl, CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç, CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar yer aldı.

CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Gülizar Biçer Karaca, 4’üncüsü Eskişehir’de düzenlenen “KHK Mağdurları ile Buluşuyoruz” etkinliği hakkında bilgi verirken, “Ben tabi ki bugün Eskişehir’de olmaktan ve Eskişehir’de sosyal demokrat belediyeciliğin ne anlama geldiğine şahitlik etmekten çok mutluyum. Bugün KHK toplantılarımızın dördüncüsünü gerçekleştiriyoruz. Gerçekten ülkemizde çok ciddi bir sorun ve sivil ölüme terkedilmiş milyonlar var. Bunların yaşadığı hak ihlallerini yerinde tespit edebilmek, dinleyebilmek amacındayız. Bu konuda CHP ve Millet İttifakı olarak hedeflerimizi, neler yapacağımızı, bu ihlalleri nasıl giderebileceğimizi arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Bugün Eskişehir’den bambaşka bir bakış açısıyla ayrılacağımıza çok yürekten inanıyorum. Burada olmanız, bizlerle olmanız, katkı vermeniz, bize omuz vermeniz bizim için çok çok kıymetli. Katkı veren, katkı vermek için bizimle olan bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Ataç da misafirlerine Tepebaşı Belediyesi’nin çalışma ve projeleri hakkında bilgiler aktardı. Konukları ile sohbet eden Başkan Ataç, Tepebaşı Belediyesi Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu eserleri ve Sukurusu Uygulama Merkezi’ni de tanıttı.

Buluşma, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.


Etiketler :

DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI