Bugun...CHP ODUNPAZARI'NDAN BAŞKAN ATAÇ'A ZİYARET

Tarih: 14-04-2022 18:51:03 + -


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Cumhuriyet Halk Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar ile bir araya geldi.


CHP ODUNPAZARI'NDAN BAŞKAN ATAÇ'A ZİYARET

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, siyasi parti temsilcileri ile temaslarını sürdürüyor.

Bu kapsamda CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, CHP Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sultan Özçimen, CHP Odunpazarı Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Demir ve yönetim üyeleri Başkan Ataç’ı ziyaret etti. Göreve geldikleri günden bugüne yaptıkları faaliyetler ile ilgili Başkan Ataç’a bilgi veren İlçe Başkanı Çınar, bütün vatandaşları dinlemeye çalıştıklarını ve tüm mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorunlarını ve isteklerini rapor haline getirip belediye başkanlarına sunduklarını söyledi. Çınar, ayrıca 928 sandıkta hazır olduklarını ve olası bir seçimde hazır durumda olduklarını belirtti.

“Ayağımın basmadığı yer yok”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç, “İnsanlarımız önemsenmek istiyor. Kendisinin farkında olunmasını istiyor. Gezmezsek, dolaşmazsak oyları başkaları alır. Ben 20 yıldır Tepebaşı’ndayım, ayağımın basmadığı yer yoktur. Hele ilk dönemde 10 büyük mahallede altyapı ve üstyapı yoktu. Bunların çalışmaları yapılırken hem yolunda hem asfaltında izim vardır. Çalışmayla her şey mümkün. İkili ilişkiler ile her şey çözülür. O nedenle insani ilişkilerin en üst seviyede olması önemli. Çok şükür Eskişehir 25 senedir CHP’nin önemli bir kalesi konumunda. Bu çıtayı daha da yükseklere taşımalıyız” diye konuştu.

Ziyaretin ardından Çınar, Başkan Ataç’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.


Etiketler :

DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI