Bugun...DEMOKRAT PARTİ'DEN BAŞKAN ATAÇ'A ZİYARET

Tarih: 18-02-2022 19:58:35 + -


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Demokrat Parti İl Başkanı Hüseyin Özcan ve yönetimi ile bir araya geldi.


DEMOKRAT PARTİ'DEN BAŞKAN ATAÇ'A ZİYARET

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın kentte faaliyet gösteren siyasi partilerin temsilcileri ile temasları sürüyor.

Demokrat Parti İl Başkanı Hüseyin Özcan da yönetimi ile birlikte Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada Başkan Ataç ve konukları, kent ve ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Özcan burada yaptığı değerlendirmede, “Ahmet Başkanımız ile çok uzun süredir devam eden karşılıklı, iyi niyetli görüşmelerimiz kapsamında kendisine ziyarette bulunduk. Kendisi, Eskişehir siyasetinde birlik ve beraberliğin aynı şekilde yürümesi için önemli katkılar sağlıyor. Biz de bu anlamda yeni il yönetimimiz ile birlikte ziyaret ederek kongremize ziyareti ve destekleri için teşekkür etmek istedik. Bizleri her zamanki nezaketi ile karşıladı ve hem şehir hem de ülke meselelerini konuştuk. Misafirperverliği için teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Ataç da konuklarına ziyaretleri için teşekkür ederken, çalışmalarında başarılar diledi. Buluşma, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.


Etiketler :

DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI