Bugun...“DenizYüzü’nde ortam bir harika”

Tarih: 20-03-2021 15:01:19 + -


Antalyalılardan tam not: “DenizYüzü’nde ortam bir harika” Antalya’nın balkonunda kontrollü normalleşme dönemiyle yeniden misafirlerini ağırlamaya başlayan Muratpaşa Belediyesi DenizYüzü Kafe, tam not aldı. Kahvaltı için DenizYüzü’nü tercih eden Çağatay Gün, “Hemen HES kodu soruldu. Hijyen koşulları da iyi. Ortam zaten harika” dedi.


“DenizYüzü’nde ortam bir harika”

Antalya’nın Akdeniz’e uzanan en uç noktası Bababurnu’nda, Muratpaşa Belediyesi Ziya Gökalp Kent Parkı içinde bulunan DenizYüzü Kafe, maske, mesafe ve hijyen önlemleriyle vatandaşlardan tam not aldı. Salgında kontrollü normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte kapılarını yeniden açan DenizYüzü’ne gelenler, bir belediye işletmesi olan kafenin uygun fiyatları, kaliteli hizmet ve hızlı servisine dikkat çekiyor.

Kahvaltı için DenizYüzü’nü tercih eden Çağatay Gün, “Masalar arasındaki mesafe iyi. Hemen HES kodu soruldu. Hijyen koşulları da iyi. Ortam zaten harika. Anlatmaya gerek yok. Buranın bir otel bahçesinden hiç farkı yok. Muhteşem bir ortam. Ferah, yeşil, huzurlu, modern ve nezih” diye konuştu. DenizYüzü’nü hem lezzet hem de hızlı servis dolayısıyla tercih ettiklerini belirten Duru Çalışkan ise “Bütün personel maskeli. Biz de masaya oturana maskemizi çıkarmıyoruz” dedi.

Akdeniz güneşin keyfini çıkaran Hüseyin Bozkaya ise Muratpaşa Belediyesinin hizmetlerinden son derece memnun olduklarını belirterek, “Maske kontrolü gayet güzel. Her zaman severek geldiğimiz yer. Antalyalıları buraya bekleriz” diye konuştu. Bahtınur Çubukçu ise sosyalleşmek adına DenizYüzü gibi yerlere ihtiyaçları olduğunu söyledi. Çubukçu, “Geldiğim andan itibaren insanların mesafeli oturduğunu gözlemledim. Herkes maskeli. Her masada dezenfektan var. Kurallara uyduğunu görüyorum” şeklinde konuştu.


Etiketler :

DİĞER BÖLGESEL Haberleri

YUKARI