Bugun...İl Jandarma ALAY Komutanı Jandarma Albay Atasoy’ dan MÜSİAD’ a i-adei ziyaret

Tarih: 06-09-2020 10:06:56 + -


Eskişehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ercan Atasoy, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesini ziyaret etti. MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan ziyarette Şube Başkanı Hakan Duman beraberinde, Başkan Yardımcıları Metin Özabuş, Gökhan Çalışkan Yönetim Kurulu üyelerimizden Murat Cotuk, Hüsamettin Sarı, Ümit Kaleli, Ahmet Sivri, Engin Vural ve Av. Oğuz Özdemir yer aldı.


İl Jandarma ALAY Komutanı Jandarma Albay Atasoy’ dan MÜSİAD’ a i-adei ziyaret

MÜSİAD Şube Başkanı Duman ve Yönetimini ziyaret eden Albay Ercan Atasoy ”Başkan Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyelerinin, göreve başlamam dolayısıyla gerçekleştirdikleri ziyaretten büyük mutluluk duydum. Bugün de ben i-adei ziyarette bulundum. Eskişehir’ de görev yapmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesinin Değerli Başkanı Duman ve Yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman, “Değerli İl Jandarma Komutanımız Jandarma Albay Ercan Atasoy, son olarak Adıyaman ilimizde 5 Yıl iz bırakan başarılı çalışmalarda bulunmuştur. Aynı başarılı hizmetlerini Eskişehir’ de de devam ettireceğinden eminiz. MÜSİAD olarak çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Duman, İlimizin huzurlu ve güvenli şehirlerden biri olmasında Jandarmanın da önemli katkısı olduğunu belirtti. Şehrimizin güvenliği ile ilgili istişarelerimiz oldu, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Bu nazik ziyaretinden dolayı İl Jandarma ALAY  Komutanımız Atasoy’ a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Hakan DUMAN

MÜSİAD Eskişehir Başkanı


Etiketler :

DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI