Bugun...MUHTARLAR BİRLİĞİ'NDEN BAŞKAN ATAÇ'A TEŞEKKÜR

Tarih: 21-02-2021 18:37:11 + -


Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı ziyaret ederek verdiği destekler için teşekkür etti.


MUHTARLAR BİRLİĞİ'NDEN BAŞKAN ATAÇ'A TEŞEKKÜR

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın, kentte görevli mahalle muhtarları ile temasları devam ediyor.

Son olarak Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler de Yukarı Söğütönü Mahalle Muhtarı Önder Özer, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Serpil Üstsoy ile birlikte Başkan Ataç’ı ziyaret etti. Muhtar Güler yaptığı değerlendirmede, “Ahmet Başkanımız her zaman muhtarlarımızın yanında. Biz de dernek olarak muhtarlarımız adına bir teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik. Bizler daima belediyelerimiz ile iç içe çalışıyoruz. Bu konudaki iş birliği için teşekkür etmek istedik” diye konuştu.

Başkan Ataç ise Tepebaşı’nın belediyecilik anlayışında muhtarların büyük önemi olduğunu belirterek, “Vatandaşımıza hep birlikte hizmet ediyoruz. Muhtarlar, Tepebaşı’nın belediyecilik anlayışında çok önemli bir yere sahiptir. En merkezi noktadan, en uzaktaki kırsal mahallemize kadar; tüm mahallelerimize elimizden gelen en kaliteli hizmeti, eşitçe ulaştırmaya devam edeceğiz. Sizler de bu hizmetin ulaşmasında önemli bir köprüsünüz” sözlerini kullandı.


Etiketler :

DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI