Bugun...MÜSİAD Eskişehir (Eskişehir Valisi Sayın Erol AYYILDIZ' a Ziyaretimiz)

Tarih: 24-06-2020 16:49:20 + -


MÜSİAD’ dan Vali Ayyıldız’ a hayırlı olsun ziyareti Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, MÜSİAD Eski Şube Başkanı Ayhan Arslan, Başkan Yardımcısı Gökhan Çalışkan, Yönetim Kurulu üyelerimizden İsmail Kanber, Hüsamettin Sarı üyelerimizden Ahmet sivri, M. Ümit Kaleli ve Av. Oğuz Özdemir Eskişehir Valiliğine atanan Sayın Gökhan Ayyıldız’ ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


MÜSİAD Eskişehir (Eskişehir Valisi Sayın Erol AYYILDIZ' a Ziyaretimiz)

Yakın ilgisinden dolayı Ayyıldız’ a teşekkür eden Duman, “Eskişehirimize önemli hizmetleri olacağına inancımız tam olan İzmir Valisi iken Eskişehir Valiliğine atanan Değerli Erol Ayyıldız Valimize hayırlı olsun ziyaretimizde MÜSİAD Eskişehir Şubesi faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler vererek, Yunus Emre Projemiz kapsamında Şehrimiz ile alakalı birlik, beraberliğin, gençliğin ve istişarenin önemi hakkında fikir alışverişinde bulunduk. MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Valimiz Sayın Ayyıldız’ a her türlü desteği vereceklerini belirterek, yeni görevlerinde Yüce Rabbimizden muvaffakiyetler niyaz ediyoruz. “ dedi.

Nazik ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ayyıldız, Eskişehir’ de görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu iletti. Eskişehirlilere hizmet ederken tek amaçlarının ulaşılabilirlilik olduğunu kaydeden Vali Ayyıldız, kurumlararası işbirliğin önemine dikkat çekerek, Eskişehir’ in tüm dinamikleriyle birlikte çalışma gayreti içersinde olacaklarını söyledi. Vali Ayyıldız MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman’ a ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Hakan DUMAN

MÜSİAD Eskişehir Başkanı


Etiketler :

DİĞER ESKİŞEHİR Haberleri

YUKARI