Bugun...Prof. Dr. Kemal Şenocak'tan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

Tarih: 25-09-2020 12:34:03 + -


ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak’tan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür: “Bir mum gibi tükenseniz de çevrenizi aydınlatmaktan vazgeçmediniz!”


 Prof. Dr. Kemal Şenocak'tan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak aylardır Covid-19 Pandemisi ile mücadelede büyük bir özveri ile görev yapan sağlık çalışanlarına hitaben bir mektup kaleme alarak tüm sağlık ordusuna teşekkür etti.

Zorlu pandemi sürecinde sağlık çalışanlarına destek vermek ve moral olmak amacıyla hazırlanan mektup, Prof. Dr. Kemal Şenocak’ın imzası ile tüm ESOGÜ Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi çalışanlarına ve Ağız, Diş ve Çene Sağlığı Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesi çalışanlarına gönderildi. Mektupta uzun çalışma süreleri ile aylardır yılmadan mücadeleye devam eden sağlık çalışanlarına özverileri için teşekkürlerini sunan Prof. Dr. Kemal Şenocak sağlık çalışanlarının bu mücadele yalnız olmadıklarını vurguladı.

 

Mektupta şu ifadelere yer verildi:

 

“Hastanemizin Değerli Sağlık Çalışanı,

Bildiğiniz gibi, dünyayı büyük bir kaosa sürükleyen, bizlere tüm doğru bildiklerimizi unutturan Covid-19 salgını ile mücadelemiz ülkemizde de Mart ayı itibariyle başladı ve salgın hepimizin hayatlarını değiştirdi. Ancak zamanla günlük yaşam karşı konulmaz bir şekilde kontrollü de olsa normale dönerken asla normale dönemeyen ve mücadeleyi tek bir an bile bırakmayanlar yalnızca sağlık çalışanlarımız oldu. Ne yazıktır ki günlük koşuşturmacaların bizlere unutturduklarını, yüzlerinizdeki maske izleri, alınlarınızdaki ter ve şifa bekleyen hastalarınız sizlere her gün tekrar tekrar hatırlattı.


Etiketler :

DİĞER SAĞLIK Haberleri

YUKARI