Bugun...TASARIM VE SOSYAL GİRİŞİM KONUŞULACAK

Tarih: 13-01-2021 22:04:07 + -


Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi, #BaşrolSensin isimli etkinlikte X Design Factory kurucusu ve Endüstriyel Tasarımcı Özgür Can Akdağ’ı konuk edecek. Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi, genç sosyal girişimci adaylarına yönelik faaliyetlerini sürdürüyor.


TASARIM VE SOSYAL GİRİŞİM KONUŞULACAK

nstagram üzerinden gerçekleştirilecek #BaşrolSensin adlı canlı yayın etkinliğine, X Design Factory kurucusu ve Endüstriyel Tasarımcı Özgür Can Akdağ konuk olacak. Tasarım ve sosyal girişimin tamamlayıcılığı ve ilişkisinin konuşulacağı canlı yayın serisinin ilk konuğu olacak olan Akdağ, X Design Factory’nin girişimcilik yolculuğunu, tasarım sektöründeki sorunları, bu sorunlara nasıl çözümler getirilebileceğini ve Eskişehir’de tasarımcı olmayı katılımcılar için anlatacak.

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi yetkilileri de canlı yayın serisinin farklı konu ve konuklar ile devam edeceğini belirterek, tüm gençleri etkinliğe davet etti. 16 Ocak Cumartesi günü saat 21:00'de gerçekleşecek etkinlik, Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nin “@tepebasikulucka” instagram hesabından izlenebilecek.


Etiketler :

DİĞER ESKİŞEHİR Haberleri

YUKARI