Bugun...ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR

Tarih: 19-09-2020 14:51:55 + -


Tepebaşı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen üstyapı çalışmaları sürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerdeki yol ve kaldırımlarda, yapım-onarım çalışması gerçekleştiriyor. Tepebaşı Belediyesi, yaz sezonu çalışmaları kapsamında ilçede gerçekleştirdiği üstyapı çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor.


ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR

Kent merkezi ile birlikte kırsal mahallelerde mesai yapan ekipler; Batıkent Mahallesi Kumluca, Cebeci ve Atilla İlhan Sokak, Tunalı Mahallesi Pehlivanlar Sokak, Ömerağa Mahallesi Ova Sokak, Çamlıca Mahallesi Hayat ve Ayyıldız Sokak, Şirintepe Mahallesi Barış, Çavuşzade ve Kolej Sokak, Yeşiltepe Mahallesi Sınırboyu Sokak, Kumlubel Mahallesi Keskin, Tanrıverdi ve Yavuz Sokak’ta asfalt çalışmalarına devam ediyor.

            Kaldırım, tretuvar ve bordür çalışmaları ise Batıkent Mahallesi Dede Korkut, Gediz, Karınca, Kervan, Dedeler ve Tevfik Fikret Caddesi, Esentepe Mahallesi Eğitimciler Parkı, Kumlubel Mahallesi Yavuz Sokak, Yeşiltepe Mahallesi Okan Sokak, Ertuğrulgazi Mahallesi Uluşahin Sokak, Sütlüce Mahallesi Kalyoncu Sokak, Zincirlikuyu Mahallesi Akkuzu ve Akbaşak Sokak’ta gerçekleştiriliyor.

Üstyapı çalışmaları çerçevesinde yol iyileştirme, stabilize, freze ve mekanik serim çalışmaları ise Danişment, Sazova, Karagözler, Batıkent, Aşağı Söğütönü ve Şirintepe Mahallelerinde sürdürülüyor.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, belirlenen program çerçevesinde üstyapı çalışmalarının süreceğini belirtiyor.


Etiketler :

DİĞER ESKİŞEHİR Haberleri

YUKARI