Bugun...ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Tarih: 25-06-2020 19:15:00 + -


Tepebaşı Belediyesi tarafından ilçe genelindeki yol ve kaldırımlarda gerçekleştirilen yapım-onarım çalışmaları aralıksız biçimde devam ediyor. Tepebaşı Belediyesi tarafından yol ve kaldırımlarda gerçekleştirilen yapım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyo


ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Çok sayıda noktada eş zamanlı olarak çalışan ekipler, Yenibağlar Mahallesi Akıcı, Bolay, Tutanlı ve Hacı Hüsnü Sokak, Ertuğrulgazi Mahallesi Arzugül ve Ayşen Sokak, Sazova Mahallesi Fuar Sokak ve Sazova Caddesi’nde asfalt yama işlemlerini sürdürüyor.

Ekipler ayrıca Şirintepe Mahallesi Ormankent civarı, Zincirlikuyu Mahallesi Kasap Sokak, Esentepe Mahallesi Kozahan Sokak, Sütlüce Mahallesi Kardeşler Sokak ve Güllük Mahallesi Basay Sokak’ta kilit taş ve kaldırım iyileştirme çalışması gerçekleştiriyor.

Ayrıca üstyapı çalışmaları çerçevesinde yol iyileştirme, stabilize, reglaj, freze ve mekanik serim çalışmaları da devam ediyor. Ekipler bu kapsamda Alınca, Batıkent, Keskin, Emirceoğlu mahallelerinde çalışıyor. Öte yandan Esentepe Mahallesi Şamlı Sokak üzerindeki yeni yol açımı ve Şirintepe Mahallesi’nde bulunan Safiye-gönül Bayar Huzur Evi’ne yapılan rampanın da çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor.


Etiketler :

DİĞER ESKİŞEHİR Haberleri

YUKARI