Bugun...Yeni dönem spor atölyeleri başlıyor

Tarih: 21-09-2021 16:47:09 + -


Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların sağlıklı yaşaması ve keyifle spor yapması için çalışmalarına devam ediyor.


Yeni dönem spor atölyeleri başlıyor

Vatandaşlarının fiziksel ve ruhsal sağlığına her zaman önem veren Odunpazarı Belediyesi, spor atölyeleri düzenliyor. Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan step, aerobik, pilates, yoga ve aerobik dans atölyeleri için ön kayıtlar başladı.

 

Online ortamda gerçekleşecek ön kayıt işlemleri 25 Eylül 2021 Cumartesi günü sona erecek. Ön kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar, https://odunpazari.bel.tr/hizmet-rehberi/spor-isleri-onkayit yaptırmaları gerekiyor. Kesin kayıtlar, ön kayıt başvuru sırasına göre yapılacaktır.

 

Türk Telekom Ek Hizmet Binası Spor ve Dans Merkezi, Büyükdere Spor ve Dans Merkezi, Yenikent Spor ve Dans Merkezi, Erdal İnönü Spor ve Dans Merkezi, Selami Vardar Spor ve Dans Merkezi, Orhangazi Spor ve Dans Merkezi, Üniversite Evleri Spor ve Dans Merkezi ve Emek Spor ve Dans Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan spor atölyelerinde başvuru sayısı sınırlı olacaktır. Çalışmalarda İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs önlemleri için yayınladığı genelgeye uygun olarak aşı ve PCR test kuralları geçerli olacak.


Etiketler :

DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI