Bugun...YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Tarih: 10-10-2020 14:06:02 + -


Tepebaşı Belediyesi tarafından ilçede gerçekleştirilen yol ve kaldırım çalışmaları, kent merkezi ile birlikte kırsal mahallelerde devam ediyor. Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent genelinde gerçekleştirdiği yol ve kaldırım yapım, onarım işlerine aralıksız şekilde devam ediyor.


YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Mahallelerde eş zamanlı olarak mesai yapan ekipler, asfalt çalışmalarını Muttalip Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi, otobüs yolu ve muhtelif sokaklar, Zafer Mahallesi Ünallar, Bozkırlar, Sönmez, Kurtalan, Geçmez ve Gümüş Sokak, Çamlıca Mahallesi Parklı, Başaranlar, Güleryüz, Akbaş Sokak, Kaya Camii Sokak ve Gökçekuyu Sokak’ta sürdürüyor.

Ekiplerin kilit taş, bordür ve kaldırım çalışmalarına devam ettiği yerler arasında ise Batıkent Mahallesi Dönmez, Oltu Taşı, Cebeci ve Çiftçi Sokak, Satılmışoğlu Mahallesi 1590. Sokak, Bahçelievler Mahallesi Fevzi Paşa Sokak, Tunalı Mahallesi Şansal Sokak, Zincirlikuyu Mahallesi huzurevi çevresi, Ertuğrulgazi Mahallesi Fidanlık ve Bulut Sokak, Sazova Mahallesi Atilla İlhan ve Söğütçü Sokak, Şarhöyük Mahallesi Şenay Sokak bulunuyor.

Üstyapı çalışmaları çerçevesinde yol iyileştirme, stabilize, freze ve mekanik serim çalışmaları ise Aşağı Söğütönü Mahallesi 1594. Sokak, Sakintepe Mahallesi Bulduk Sokak, Çukurhisar Mahallesi, Boyacıoğlu Mahallesi, Zincirlikuyu Mahallesi’nde gerçekleştiriliyor.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğin belirtiyor.


Etiketler :

DİĞER ESKİŞEHİR Haberleri

YUKARI